Kadromuz

Kadromuz

Prof.Dr. Uğur Sak

Kurucu Müdür, Yönetim Kurulu Üyesi

Doç. Dr. Fatih Karabacak

Merkez Müdürü, Yönetim Kurulu Üyesi, Matematik Eğitimi

Doç. Dr. Bilge Bal-Sezerel

Merkez Müdür Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyesi, Tanılama Birimi Koordinatörü, Matematik Eğitimi

Gülşah Yıldıral

Merkez Sekreteri

Doç. Dr. M. Bahadır Ayas

Araştırma Birimi Koordinatörü, Fizik Eğitimi

Doç. Dr. Şule Demirel-Dingeç

Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Programlar Koordinatörü ve Aile Eğitimi

Doç. Dr. N. Nazlı Ateşgöz

Eğitim Programları Koordinatörü, Biyoloji Eğitimi

Dr. Öğr. Üyesi Nagehan SALTAN

Biyoloji Eğitimi

Öğr. Gör. M. Arda Atakaya

Kimya Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Uzm. Öğretmen Nevin Akçiğit

Matematik Eğitimi, Proje Okullar Koordinatörü

Uzm. Öğretmen Osman Gürel

Fizik Eğitimi, Eğitim Programları Koordinatörü

Öğretmen Özgür Mısırlı

Matematik Eğitimi, Tanılama Birimi Koordinatörü

Öğretmen Hakan Duman

Kimya Eğitimi, Medya Koordinatörü

Arş. Gör. Dr. Selin Bozbey-Esmeroğlu

Proje Okullar Koordinatörü, Yaratıcı Drama Eğitimi

Arş. Gör. Saadet Bayar

Rehberlik Birim Koordinatörü, Medya Koordinatörü, Kişilik Eğitimi, Mizah Eğitimi

Arş. Gör. N. Ece Ünal

Rehberlik Birim Koordinatörü, Kişilik Eğitimi

Arş. Gör. Saadet Kılıçarslan

Medya Koordinatörü, Biyoloji Eğitimi

Arş. Gör. Büşra Sertel

Bilimsel ve Kültürel Etkinlikler Koordinatörü

Arş. Gör. Ferhat Köprü

Matematik Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Arş. Gör. Esranur Dülger

Felsefe Eğitimi

Arş. Gör. Deniz Arslan

Mizah Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Arş. Gör. Birkan Kararmaz

Araştırma Görevlisi

Arş. Gör. Gamze Kayacan

Korece Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Arş. Gör. Gözde Yılmaz

Araştırma Görevlisi

Arş. Gör. Semra Demir

Araştırma Görevlisi

Arş. Gör. Ayşenur Genç

Araştırma Görevlisi

Ders Veren Konuk Öğretim Elemanları

PROF. DR. YÜKSEL KOCADORU (YARATICI YAZIN EĞİTİMİ)

PROF. DR. FERHAT ALTUNSOY (ADLİ BİYOLOJİ-ENTEMOLOJİ)

PROF. DR. İLHAMİ ÇELİK (KİMYA-HAYATIMIZDAKİ KİMYA)

DOÇ. DR. İSMAİL ÖZGÜR SOĞANCI (GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ)

DOÇ. DR. LEVENT ŞAHİN (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

DOÇ. DR. GÜLÇIN IŞIK (BOTANİK)

DOÇ. DR. R. SULHİ ÖZKÜTÜK (BİYOLOJİ-ZOOLOJİ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ ZEHRA GÜVEN-KILIÇARSLAN (ELEŞTİREL OKUMA, KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT, METİN ÇEVİRİ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ BİRCAN ERGÜN BAŞAK (PSİKOLOJİYE GİRİŞ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ EMRE ÜNLÜ (DİJİTAL ÖYKÜLEME EĞİTİMİ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ FÜSUN CURAOĞLU (ENDÜSTRİYEL TASARIM)

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜRKAY BİRİNCİ (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN SEZEREL (KÜLTÜREL FARKLILIKLAR)

DR. ÖĞR. ÜYESİ LEVENT TERLEMEZ (İSTATİSTİK)

DR. ÖĞR. ÜYESİ METİN ALTAN (ASTRONOMİ)

DR. ÖGR. ÜYESİ SULTAN FUNDA GÖRKEM (KİMYA)

ÖĞR. GÖR. DR. ÜMİT YILMAZ YILDIZ (BİYOLOJİ)

ÖĞR. GÖR. BENGİSU KELEŞOĞLU SERAMİK VE TİPOGRAFİ)

ÖĞR. GÖR. ÖZGÜR KAPTAN (SERAMİK VE TİPOGRAFİ)

ARAŞ. GÖR. DR. BURCU YILMAZEL (YAPAY ZEKA)

ARAŞ. GÖR. DR. EMRAH GÜLMEZ (REKLAM ANALİZİ)

ARAŞ. GÖR. DR. MELIKE KAPLAN-YALÇIN (FRAKTAL GEOMETRİ, OYUN TEORİSİ)

ARAŞ. GÖR. ALPER BURNABIYIK (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

ARAŞ. GÖR. EMRE BEKTÖRE (ASTRONOMİ)

ARAŞ. GÖR. HALUK AKARSU (REKLAM ANALİZİ)

ARAŞ. GÖR. GİZEM ÖNCELEN (MİTOLOJİ- RÖNESANSTAN GÜNÜMÜZE SANAT AKIMLARI)

ARAŞ. GÖR. KÜBRA OKUR (FOSİL BİLİMİ)

ARAŞ. GÖR. SEVDA GÖKÇE-YÜCE (OLİMPİYAT OYUNLARI)

EBRU AK (YARATICI FOTOĞRAFÇILIK- MÜZEDE DRAMA- EKOLOJİK TASARIMLAR)

EGEMEN BAŞ (ÜYEP MEZUNU-MÜHENDİSLİK PROJELERİ- KUANTUM FİZİĞİ)

EMRE GENCELLİ (FİLM ELEŞTİRİSİ)

FIRAT CANİKLİ (ORYANTİRİNG)

GÖZDE YURDUNMALI (BULUŞ KOMPOZİSYONLARI- SANAT TERAPİSİ)

H. PINAR TAŞÇIOĞLU (MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK)

IŞIN ERDOĞAN (EKOLOJİ)

OZAN SOYDAN (ANİMASYON-KARİKATÜR)

UMUTCAN ÖZBAYRAK (ÜYEP MEZUNU)- (KAPASİTE GELİŞİMİ)