Kadromuz

Kadromuz

Prof.Dr. Uğur Sak

Kurucu Müdür

Doç. Dr. Fatih Karabacak

Merkez Müdürü, Matematik Eğitimi

Dr. Öğr. Üyesi M. Bahadır Ayas

Merkez Müdür Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyesi, Araştırma Birimi Koordinatörü, Fizik Eğitimi

Doç. Dr. Abdülkadir Erdoğan

Yönetim Kurulu Üyesi, Matematik Eğitimi

Prof. Dr. Veda ASLIM YETİŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

Prof. Dr. Yavuz Akbulut

Yönetim Kurulu Üyesi

Ayşe Ertürk

Merkez Sekreteri

Gülşah Yıldıral

Merkez Sekreteri

Dr. Öğr. Üyesi Bilge Bal-Sezerel

Tanılama Birimi Koordinatörü, Matematik Eğitimi

Dr. Öğr. Üyesi N. Nazlı Ateşgöz

Eğitim Programları Koordinatörü, Biyoloji Eğitimi

Dr. Öğr. Üyesi Şule Demirel-DİNGEÇ

Aile ve Sosyal Programlar Koordinatörü, Kişilik Eğitimi

Arş. Gör. Saadet Bayar

Rehberlik Birim Koordinatörü, Medya Koordinatörü, Kişilik Eğitimi, Mizah Eğitimi

Arş. Gör. N. Ece Ünal

Rehberlik Birim Koordinatörü, Kişilik Eğitimi

Arş. Gör. Saadet Kılıçarslan

Medya Koordinatörü, Biyoloji Eğitimi

Arş.Gör. Ömer Faruk Tamul

Bilimsel ve Kültürel Etkinlikler Koordinatörü

Arş. Gör. Büşra Sertel

Bilimsel ve Kültürel Etkinlikler Koordinatörü

Arş. Gör. Gülşah Avcı-Doğan

Matematik Eğitimi

Arş. Gör. Ferhat Köprü

Matematik Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Öğretmen Nevin AKÇİĞİT

Matematik Eğitimi

Öğretmen Özgür MISIRLI

Matematik Eğitimi

Öğr. Gör.Dr. Ümit Yılmaz Yıldız

Biyoloji Eğitimi

Öğretmen Osman GÜREL

Fizik Eğitimi

Öğr. Gör. M. Arda Atakaya

Kimya Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Öğretmen Hakan DUMAN

Kimya Eğitimi

Arş. Gör. Selin Bozbey-Esmeroğlu

Proje Okullar Koordinatörü, Yaratıcı Drama Eğitimi

Arş. Gör. Esranur Dülger

Felsefe Eğitimi

Arş.Gör. Hatice Kübra Sözel

Akıl Oyunları Eğitimi

Arş. Gör. DENİZ Arslan

Mizah Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Arş. Gör. Birkan Kararmaz

Araştırma Görevlisi

Arş. Gör. Gamze Kayacan

Korece Eğitimi, Öğrenci Danışmanı

Arş. Gör. Gözde Yılmaz

Araştırma Görevlisi

Arş. Gör. Hülya Gündüz-Görünü

Araştırma Görevlisi

Arş. Gör. İlteriş Kağan Sıkıcıkoğlu

Araştırma Görevlisi

Arş. Gör. Neslişah Sıkıcıkoğlu

Araştırma Görevlisi

Ders Veren Konuk Öğretim Elemanları

PROF. DR. YÜKSEL KOCADORU (YARATICI YAZIN EĞİTİMİ)

DOÇ. DR. FERHAT ALTUNSOY (ADLİ BİYOLOJİ-ENTEMOLOJİ)

DOÇ. DR. İLHAMİ ÇELİK (KİMYA-HAYATIMIZDAKİ KİMYA)

DOÇ. DR. İSMAİL ÖZGÜR SOĞANCI (GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ)

DOÇ. DR. LEVENT ŞAHİN (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

DOÇ. DR. R. SULHİ ÖZKÜTÜK (BİYOLOJİ-ZOOLOJİ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ BİRCAN ERGÜN BAŞAK (PSİKOLOJİYE GİRİŞ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ EMRE ÜNLÜ (DİJİTAL ÖYKÜLEME EĞİTİMİ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ FÜSUN CURAOĞLU (ENDÜSTRİYEL TASARIM)

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜRKAY BİRİNCİ (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN SEZEREL (KÜLTÜREL FARKLILIKLAR)

DR. ÖĞR. ÜYESİ LEVENT TERLEMEZ (İSTATİSTİK)

DR. ÖĞR. ÜYESİ METİN ALTAN (ASTRONOMİ)

DR. ÖGR. ÜYESİ SULTAN FUNDA GÖRKEM (KİMYA)

ÖĞR. GÖR. BENGİSU KELEŞOĞLU SERAMİK VE TİPOGRAFİ)

ÖĞR. GÖR. ÖZGÜR KAPTAN (SERAMİK VE TİPOGRAFİ)

ÖĞR. GÖR. DR. ZEHRA GÜVEN-KILIÇARSLAN (ELEŞTİREL OKUMA, KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT)

ARAŞ. GÖR. DR. BURCU YILMAZEL (YAPAY ZEKA)

ARAŞ. GÖR. DR. EMRAH GÜLMEZ (REKLAM ANALİZİ)

ARAŞ. GÖR. DR. GÜLÇIN IŞIK (BOTANİK)

ARAŞ. GÖR. DR. MELIKE KAPLAN-YALÇIN (FRAKTAL GEOMETRİ, OYUN TEORİSİ)

ARAŞ. GÖR. ALPER BURNABIYIK (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

ARAŞ. GÖR. EMRE BEKTÖRE (ASTRONOMİ)

ARAŞ. GÖR. HALUK AKARSU (REKLAM ANALİZİ)

ARAŞ. GÖR. GİZEM ÖNCELEN (MİTOLOJİ- RÖNESANSTAN GÜNÜMÜZE SANAT AKIMLARI)

ARAŞ. GÖR. KÜBRA OKUR (FOSİL BİLİMİ)

ARAŞ. GÖR. SEVDA GÖKÇE-YÜCE (OLİMPİYAT OYUNLARI)

EBRU AK (YARATICI FOTOĞRAFÇILIK- MÜZEDE DRAMA- EKOLOJİK TASARIMLAR)

EGEMEN BAŞ (ÜYEP MEZUNU-MÜHENDİSLİK PROJELERİ- KUANTUM FİZİĞİ)

EMRE GENCELLİ (FİLM ELEŞTİRİSİ)

FIRAT CANİKLİ (ORYANTİRİNG)

GÖZDE YURDUNMALI (BULUŞ KOMPOZİSYONLARI- SANAT TERAPİSİ)

H. PINAR TAŞÇIOĞLU (MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK)

IŞIN ERDOĞAN (EKOLOJİ)

OZAN SOYDAN (ANİMASYON-KARİKATÜR)

UMUTCAN ÖZBAYRAK (ÜYEP MEZUNU)- (KAPASİTE GELİŞİMİ)