Kadromuz

Kadromuz

Prof.Dr. Uğur Sak

Prof.Dr. Uğur Sak

Merkez Müdürü
DR. ÖĞR. ÜYESİ FATİH KARABACAK

DR. ÖĞR. ÜYESİ FATİH KARABACAK

Merkez Müdür Yardımcısı - Matematik Eğitimi
Doç.Dr. ABDÜLKADİR ERDOĞAN

Doç.Dr. ABDÜLKADİR ERDOĞAN

ÜYEP Yönetim Kurulu Üyesi-Matematik Eğitimi
Doç.Dr. ABİDİN KILIÇ

Doç.Dr. ABİDİN KILIÇ

ÜYEP Yönetim Kurulu Üyesi-Fizik Eğitimi
Prof. Dr. Yavuz Akbulut

Prof. Dr. Yavuz Akbulut

Merkez Yönetim Kurulu Üyesi
Ayşe Ertürk

Ayşe Ertürk

Merkez Sekreteri
Gülşah Yıldıral

Gülşah Yıldıral

Merkez Sekreteri
DR. ÖĞR. ÜYESİ M. Bahadır Ayas

DR. ÖĞR. ÜYESİ M. Bahadır Ayas

Araştırma Birimi Koordinatörü-Fizik Eğitimi
Arş.Gör. Dr. BİLGE Bal-Sezerel

Arş.Gör. Dr. BİLGE Bal-Sezerel

Tanılama Birimi Koordinatörü-Matematik Eğitimi
Arş.Gör. N. Nazlı ÖZDEMİR

Arş.Gör. N. Nazlı ÖZDEMİR

Eğitim Programları Koordinatörü-Biyoloji Eğitimi
Arş.Gör. Şule DEMİREL

Arş.Gör. Şule DEMİREL

Aile ve Sosyal Programlar Koordinatörü-Kişilik Eğitimi
Arş.Gör. Gülşah Avcı-Doğan

Arş.Gör. Gülşah Avcı-Doğan

Matematik Eğitimi
Arş.Gör. NİLGÜN KİRİŞÇİ

Arş.Gör. NİLGÜN KİRİŞÇİ

Matematik Eğitimi
Arş. Gör. Ferhat Köprü

Arş. Gör. Ferhat Köprü

Matematik Eğitimi-Danışman
Arş. Gör. N. Ece Ünal

Arş. Gör. N. Ece Ünal

Kişilik Eğitimi-Danışman
Arş. Gör. Saadet Bayar

Arş. Gör. Saadet Bayar

Sosyal Medya Koordinatörü-Kişilik Eğitimi-Mizah Eğitimi
Arş. Gör. M. Arda Atakaya

Arş. Gör. M. Arda Atakaya

Kimya Eğitimi-Danışman
Arş. Gör. Saadet Kılıçarslan

Arş. Gör. Saadet Kılıçarslan

Sosyal Medya Koordinatörü-Biyoloji Eğitimi
Arş. Gör. SELİN Bozbey-Esmeroğlu

Arş. Gör. SELİN Bozbey-Esmeroğlu

Yaratıcı Drama Eğitimi
Arş. Gör. Esranur Dülger

Arş. Gör. Esranur Dülger

Felsefe Eğitimi
Arş.Gör. HATİCE Kübra Sözel

Arş.Gör. HATİCE Kübra Sözel

Akıl Oyunları Tasarlama Eğitimi
Arş. Gör. DENİZ Arslan

Arş. Gör. DENİZ Arslan

Mizah Eğitimi-Danışman
Arş. Gör. Ayşe Kaymakçı

Arş. Gör. Ayşe Kaymakçı

Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. BİRKAN Kararmaz

Arş. Gör. BİRKAN Kararmaz

Araştırma Görevlisi-Danışman
Arş. Gör. Büşra Sertel

Arş. Gör. Büşra Sertel

Araştırma Görevlisi-Danışman
Arş. Gör. Gamze Kayacan

Arş. Gör. Gamze Kayacan

Korece Eğitimi-Danışman
Arş. Gör. Gözde Yılmaz

Arş. Gör. Gözde Yılmaz

Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Hülya Gündüz-Görünü

Arş. Gör. Hülya Gündüz-Görünü

Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. İLTERİŞ Sıkıcıkoğlu

Arş. Gör. İLTERİŞ Sıkıcıkoğlu

Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Neslİşah Ömür

Arş. Gör. Neslİşah Ömür

Araştırma Görevlisi
Arş.Gör. Ömer Faruk Tamul

Arş.Gör. Ömer Faruk Tamul

Araştırma Görevlisi-Danışman

Misafir Öğretim Elemanları

PROF. DR. YÜKSEL KOCADORU (YARATICI YAZIN EĞİTİMİ)

DOÇ. DR. FERHAT ALTUNSOY (ADLİ BİYOLOJİ-ENTEMOLOJİ)

DOÇ. DR. İLHAMİ ÇELİK (KİMYA-HAYATIMIZDAKİ KİMYA)

DOÇ. DR. İSMAİL ÖZGÜR SOĞANCI (GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ)

DOÇ. DR. LEVENT ŞAHİN (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

DOÇ. DR. R. SULHİ ÖZKÜTÜK (BİYOLOJİ-ZOOLOJİ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ BİRCAN ERGÜN BAŞAK (PSİKOLOJİYE GİRİŞ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ EMRE ÜNLÜ (DİJİTAL ÖYKÜLEME EĞİTİMİ)

DR. ÖĞR. ÜYESİ FÜSUN CURAOĞLU (ENDÜSTRİYEL TASARIM)

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜRKAY BİRİNCİ (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN SEZEREL (KÜLTÜREL FARKLILIKLAR)

DR. ÖĞR. ÜYESİ LEVENT TERLEMEZ (İSTATİSTİK)

DR. ÖĞR. ÜYESİ METİN ALTAN (ASTRONOMİ)

ÖĞR. GÖR. BENGİSU KELEŞOĞLU SERAMİK VE TİPOGRAFİ)

ÖĞR. GÖR. ÖZGÜR KAPTAN (SERAMİK VE TİPOGRAFİ)

ÖĞR. GÖR. DR. ZEHRA GÜVEN-KILIÇARSLAN (ELEŞTİREL OKUMA, KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT)

ARAŞ. GÖR. DR. BURCU YILMAZEL (YAPAY ZEKA)

ARAŞ. GÖR. DR. EMRAH GÜLMEZ (REKLAM ANALİZİ)

ARAŞ. GÖR. DR. GÜLÇIN IŞIK (BOTANİK)

ARAŞ. GÖR. DR. MELIKE KAPLAN-YALÇIN (FRAKTAL GEOMETRİ, OYUN TEORİSİ)

ARAŞ. GÖR. ALPER BURNABIYIK (BİLGİSAYARDA ALGORİTMİK UYGULAMALAR)

ARAŞ. GÖR. EMRE BEKTÖRE (ASTRONOMİ)

ARAŞ. GÖR. HALUK AKARSU (REKLAM ANALİZİ)

ARAŞ. GÖR. GİZEM ÖNCELEN (MİTOLOJİ- RÖNESANSTAN GÜNÜMÜZE SANAT AKIMLARI)

ARAŞ. GÖR. KÜBRA OKUR (FOSİL BİLİMİ)

ARAŞ. GÖR. SEVDA GÖKÇE-YÜCE (OLİMPİYAT OYUNLARI)

EBRU AK (YARATICI FOTOĞRAFÇILIK- MÜZEDE DRAMA- EKOLOJİK TASARIMLAR)

EGEMEN BAŞ (ÜYEP MEZUNU-MÜHENDİSLİK PROJELERİ- KUANTUM FİZİĞİ)

EMRE GENCELLİ (FİLM ELEŞTİRİSİ)

FIRAT CANİKLİ (ORYANTİRİNG)

GÖZDE YURDUNMALI (BULUŞ KOMPOZİSYONLARI- SANAT TERAPİSİ)

H. PINAR TAŞÇIOĞLU (MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK)

IŞIN ERDOĞAN (EKOLOJİ)

OZAN SOYDAN (ANİMASYON-KARİKATÜR)

UMUTCAN ÖZBAYRAK (ÜYEP MEZUNU)- (KAPASİTE GELİŞİMİ)